piątek, 21 września 2012

Sweterek i butki


30% wełny 70 akryl.
Cieniutka włóczka wzorowałam się na zdjęciu Zdzichy jej Kardiganu - tyle ze jej był na drutach robiony. Spodobało misie wykończenie jej swetra , dwurzędowe guziki kołnierz no śliczny. Przerobiłam do odpowiadającego mi wzoru, na odpowiedni rozmiar i jest! mój PIERWSZY sweterek w życiu! Wcześniej robiłam raz na drutach kamizelkę i raz kamizelkę na szydełku.

Jestem z siebie dumna.
 A najbardziej cieszyło mnie jak przyszła moja babcia ( dziergająca na drutach) i tak bardzo bardzo chwaliła, ze śliczny i nie mogła uwierzyć ze na szydełku tak się da zrobić. No wiecie w ustach babci której nie wszystko się podoba to prawdziwy komplement.

niedziela, 9 września 2012

sukienka drutowo szydełkowa

Taki mały freestyle połączenie i kombinacja całkowicie przypadkowa.

kolejny krasnal

piękny kolorowy krasnal zrobiony ze słupków i półsłupków

kocyk cdn 3/4Kocyk zrobiony jest w 3/4 całości. Zabrakło niektórych kolorów i dopóki nie będzie w hurtowni tych samych kolorów nie ma jak dokończyć. Teraz jest na  tyle długi że nadaje się do przykrycia w łóżeczku ze szczebelkami, nadaje się na tło do zdjęć i do położenia na podłodze na piankach co by Martynka mogła isę wygodnie wylegiwać.

rasta
czapka w kolorach rasta, do kompletu będzie druga ( jest już w połowie gotowa)

sukienka na chrzest

Zostałam poproszona o zrobienie sukienki na chrzest znalazłam piękną sukienkę z darmowym wzorem i wzięłam się za robienie. Mnie sie podoba bardzo, mam nadzieję że rodzicom i chrzestnym małej dziewczynki również się spodoba. Jeszcze tylko kilka dodatków i wysyłam.W roli modelki moja 7 miesięczna Martynka.